Kreator CV
 
Masz już konto:
Login:
Hasło:

Katalog stron

Anspira - bramki VOIP
 

Zalety Kretora CV

Pewnie zorientowałeś się już, że coraz więcej pracodawców chce obecnie jedynie elektronicznš wersję CV. W XXI w. nie ma miejsca na tysiące kartek walających się po biurze. Pracodawcy chcą również nowoczesności od swoich pracowników. BĄDŹ nowoczesny - stwórz swoje elektroniczne CV
Nigdzie nie znajdziesz drugiego tak rozbudowanego kreatora CV. Nie sposób jest wymienić wszystkie zalety kreatora CV z serwisu www.MojeCV.com jednak w skrócie można powiedzieć, że są to:

1. Bardzo rozbudowana baza szablonów CV
Kreator CV serwisu mojeCV.com w odróżnieniu od pozostałych kreatorów CV nie udostępnia jednego (czy maksymalnie 3) podstawowego szablonu CV tylko bardzo bogaty ich zasób - dobrych na każda okazje i każde stanowisko. Dodatkowo baza szablonów będzie rozwijana

2. CV ze zdjęciami
Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że każde CV powinno być wzbogacone o zdjęcie osoby ubiegającej się o pracę. Niestety żadem inny kreator CV nie daje możliwości dodania własnego zdjęcia skazujšc na starcie ich użytkowników na decyzję odmowna u pracodawcy. Nie trać szansy na lepsze zarobki NIE WYSŁAJ CV Z INNEGO serwisu. CV bez zdjęcia to tak jak książka bez okładki - nigdy się nie sprzeda.

3. Możliwość wyboru czcionek
To jest rewelacja, żaden inny kreator on-line nie oferuje możliwości wyboru czcionki danego bloku. Przy zastosowaniu jednego z wielu szablonów CV i doborze swojej czcionki Twoje CV nie może pozostać niezauważone.

5. Własna domena z CV
Zakładając konto w serwisie mojeCV.com dostaniesz swoją własną unikalna domenę której będziesz mógł użyć żeby wywrzeć jeszcze większe wrażenie na pracodawcy. Pokażesz w ten sposób jak bardzo jesteś nowoczesny i że technologie przyszłości masz w małym palcu. Twoje CV jest przecież stroną internetową z własną domeną. TO JEST COS

6. CV w wielu formatach
Przyszłego pracodawcę możesz zadziwić nie tylko doskonale zaprojektowanym CV ale również formatami w jakim mu je wyślesz. Żaden inny serwis nie oferuje Ci takich formatów, jakie możesz mieć tutaj. Oprócz standardowego HTML'a Twoje CV możesz także zapisać do PDF'a a wkrótce również do multimedialnego SWF'a

7. Możliwość wysłania i wydruku CV
Gdy tylko skończysz Tworzyć swoje CV możesz je od razu wysłać do pracodawcy - korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza albo też wydrukować je i w ten sposób posiadać oprócz wersji elektronicznej również jego wersję papierową.

8. Mnóstwo praktycznych porad
System porad w serwisie mojeCV.com został przygotowany w taki sposób aby zapewnić każdemu użytkownikowi komfortowe wypełnianie kolejnych pól w kreatorze. Porady uwypuklają elementy najbardziej istotne z punktu widzenia pracodawcy oraz zapewniają pełne i przejrzyste oraz bardzo czytelne wypełnienie CV. Możesz być pewien, że czytając porady o niczym nie zapomnisz i nic nie pozostanie w sferze niejasności dla Twojego pracodawcy.

Na tym nie kończą się zalety Kreatora CV i systemu mojeCV.com ale tak jak dobre CV i ta strona nie jest stworzona po to by Cię zanudzić.

Więcej informacji możesz uzyskać pod adresem: info@mojeCV.com

 
Copyright © 2005-2018 MojeCV.com